| Price | € 7.950,- |
|---|---|
| Construction | Standard tractor |
| Year | 2007 |
| Id | TR1775 |
| Vehicle identification number | WMAN14ZZ87Y181620 |
| Axle configuration | 4x2 |
| Axle count | 2 |
| Transmission | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 4 |
| Power | 177 kW (240 PK) |
| Gross weight | 11.990 kg |
| Load capacity | 7.715 kg |
| Weight | 4.275 kg |
| Length | 580 cm |
| Width | 240 cm |
| Accessories |
Automatic Sleeper cab |