| Cena | € 32.500,- |
|---|---|
| Budowa | Plandeka |
| Rok | 2018 |
| Id | TR1135 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WJME62RUX0C395922 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 746.370 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 375 kW (510 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 11.455 kg |
| Waga | 14.555 kg |