| Cena | € 16.950,- |
|---|---|
| Budowa | Wysięgnik |
| Rok | 2011 |
| Id | TR1213 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VF644AGE000008910 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 147.581 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 162 kW (220 PK) |
| Waga brutto | 9.000 kg |
| Nośność | 200 kg |
| Części masztowe | 3 |