| Cena | € 29.950,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2012 |
| Id | TR1130 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WMA06SZZ3BP026567 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 654.094 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 324 kW (440 PK) |
| Waga brutto | 19.000 kg |
| Nośność | 6.293 kg |
| Waga | 12.707 kg |