| Budowa | Chłodnie (lekka ciężarówka) |
|---|---|
| Rok | 2016 |
| Id | TR1219 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WD89061351N695082 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 386.183 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 120 kW (163 PK) |
| Waga brutto | 3.500 kg |
| Nośność | 910 kg |
| Waga | 2.690 kg |
| Szerokość | 202 cm |