| Cena | € 67.500,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2011 |
| Id | TR1703 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VLUR8X20009159922 |
| Konfiguracja osi | 8x2 |
| Liczba osi | 4 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 676.920 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 368 kW (500 PK) |
| Waga brutto | 32.150 kg |
| Nośność | 11.180 kg |
| Waga | 20.970 kg |