| Cena | € 36.500,- |
|---|---|
| Budowa | Standardowy ciągnik |
| Rok | 2007 |
| Id | TR1738 |
| Konfiguracja osi | 6x2 |
| Liczba osi | 3 |
| Przebieg | 1.194.555 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 4 |
| Władza | 455 kW (619 PK) |
| Waga brutto | 27.000 kg |
| Nośność | 18.025 kg |
| Waga | 8.975 kg |
| Długość | 634 cm |
| Szerokość | 255 cm |