| Budowa | Chłodnie |
|---|---|
| Rok | 2013 |
| Id | TR1708 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VF644AHL000008272 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 413.530 km |
| Paliwo | Inne |
| Władza | 199 kW (270 PK) |
| Waga brutto | 16.000 kg |
| Nośność | 7.090 kg |
| Waga | 8.910 kg |
| Budowa Długość | 743 cm |
| Budowa Szerokość | 245 cm |
| Budowa Wysokość | 225 cm |