| Cena | € 10.950,- |
|---|---|
| Budowa | Wóz strażacki |
| Rok | 1999 |
| Id | TR1742 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | XLRAE55CE0L169324 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 20.274 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 2 |
| Władza | 169 kW (230 PK) |
| Waga brutto | 15.000 kg |
| Długość | 870 cm |