| Budowa | Standardowy ciągnik |
|---|---|
| Rok | 2007 |
| Id | TR1726 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WDB9440321L212517 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Półautomatyczny |
| Przebieg | 564.018 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 4 |
| Waga brutto | 19.000 kg |
| Nośność | 11.975 kg |
| Waga | 7.025 kg |