| Budowa | Plandeka |
|---|---|
| Rok | 2009 |
| Id | TR1761 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | ZCFA80D1402556867 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 213.244 km |
| Paliwo | Inne |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 132 kW (180 PK) |
| Waga brutto | 9.000 kg |
| Budowa Długość | 456 cm |
| Budowa Szerokość | 233 cm |
| Budowa Wysokość | 174 cm |