| Budowa | Dźwig samochodowy |
|---|---|
| Rok | 2016 |
| Id | TR1772 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WJMA1VNH60C343909 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 127.151 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 228 kW (310 PK) |
| Waga brutto | 19.000 kg |
| Nośność | 13.080 kg |
| Waga | 5.920 kg |