| Price | € 2.650,- |
|---|---|
| Construction | Saloon |
| Year | 2002 |
| Id | TR1260 |
| Vehicle identification number | YS2R4X20005472243 |
| Transmission | Automatic |
| Fuel | Gasoline |
| Emissionclass | Euro 3 |
| Power | 175 kW (238 PK) |
| Weight | 1.515 kg |
| Length | 486 cm |
| Accessories |
Automatic |