| Construction | Mobile shop |
|---|---|
| Year | 2003 |
| Id | TR1269 |
| Vehicle identification number | XL919629135075622 |
| Axle count | 2 |
| Fuel | Other |
| Gross weight | 8.000 kg |
| Load capacity | 3.100 kg |
| Weight | 4.900 kg |
| Length | 1.124 cm |
| Width | 190 cm |
| Accessories |
Spare wheel |