| Construction | Box body |
|---|---|
| Year | 1996 |
| Id | TR1546 |
| Vehicle identification number | 082026 |
| Axle count | 2 |
| Fuel | Other |
| Gross weight | 32.000 kg |
| Load capacity | 23.080 kg |
| Weight | 8.920 kg |
| Width | 260 cm |
| Accessories |
Tail lift |