| Opbouw | Gesloten bak |
|---|---|
| Bouwjaar | 1996 |
| Id | TR1546 |
| Voertuigidentificatienummer | 082026 |
| Aantal assen | 2 |
| Brandstof | Overig |
| Max. gewicht | 32.000 kg |
| Laadgewicht | 23.080 kg |
| Ledig gewicht | 8.920 kg |
| Breedte | 260 cm |
| Accessoires |
Laadklep |