| Cena | € 42.500,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2014 |
| Id | TR1236 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | YS2P6X40009184801 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 374.394 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 302 kW (410 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 10.307 kg |
| Waga | 15.693 kg |