| Budowa | Standardowy ciągnik |
|---|---|
| Rok | 2012 |
| Id | TR1777-A |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | XLER6X40005286364 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 691.879 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 368 kW (500 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 13.030 kg |
| Waga | 12.970 kg |