| Opbouw | Gesloten bak |
|---|---|
| Bouwjaar | 2014 |
| Id | TR1651 |
| Voertuigidentificatienummer | YV2TN12A8EB669175 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 555.764 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 177 kW (240 PK) |
| Max. gewicht | 16.000 kg |
| Laadgewicht | 8.346 kg |
| Ledig gewicht | 7.654 kg |