| Price | € 21.950,- |
|---|---|
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Year | 2016 |
| Id | TR1792 |
| Vehicle identification number | WDB96702410106416 |
| Axle configuration | 4x2 |
| Axle count | 2 |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 371.032 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 6 |
| Power | 132 kW (180 PK) |
| Gross weight | 10.500 kg |
| Load capacity | 3.605 kg |
| Weight | 6.995 kg |
| Length | 775 cm |
| Width | 260 cm |
| Accessories |
Air suspension Automatic Leaf spring suspension Tail lift |