| Budowa | Dźwig samochodowy |
|---|---|
| Rok | 2012 |
| Id | TR1689 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | XLER8X40005204286 |
| Konfiguracja osi | 8x4 |
| Liczba osi | 4 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 200.351 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 368 kW (500 PK) |
| Waga brutto | 32.000 kg |
| Nośność | 4.985 kg |
| Waga | 27.015 kg |