| Budowa | Dźwig samochodowy |
|---|---|
| Rok | 2018 |
| Id | TR1723 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | YV2RT40G7HB836803 |
| Konfiguracja osi | 8x4 |
| Liczba osi | 4 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 277.001 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 368 kW (500 PK) |
| Waga brutto | 32.000 kg |
| Nośność | 7.940 kg |
| Waga | 24.060 kg |
| Długość | 646 cm |
| Szerokość | 250 cm |
| Wysokość | 128 cm |