| Opbouw | Kraanwagen |
|---|---|
| Bouwjaar | 2018 |
| Id | TR1723 |
| Voertuigidentificatienummer | YV2RT40G7HB836803 |
| Asconfiguratie | 8x4 |
| Aantal assen | 4 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 277.001 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 368 kW (500 PK) |
| Max. gewicht | 32.000 kg |
| Laadgewicht | 7.940 kg |
| Ledig gewicht | 24.060 kg |
| Lengte | 646 cm |
| Breedte | 250 cm |
| Hoogte | 128 cm |
| Accessoires |
Aanhangwagenkoppeling Airbags Airconditioning Aluminium brandstoftank Automaat Bluetooth Cruise control Differentieelblokkering Dubbele banden Dubbele brandstoftank Elektrisch bedienbare ramen Geluidsarm Gereedschapskist Luchtvering Mistlampen Navigatiesysteem PTO Radio/Cassette speler Schijfremmen Slaapcabine Snelheidsbegrenzer Trekhaak Vangmuil Versterkte motorrem |