| Budowa | Dźwig samochodowy |
|---|---|
| Rok | 2008 |
| Id | TR1786 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VLUG8X40009136473 |
| Konfiguracja osi | 8x4 |
| Liczba osi | 4 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 343.388 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 4 |
| Władza | 309 kW (420 PK) |
| Waga brutto | 32.000 kg |
| Nośność | 17.760 kg |
| Waga | 14.240 kg |
| Długość | 1.015 cm |