| Opbouw | Kraanwagen |
|---|---|
| Bouwjaar | 2008 |
| Id | TR1786 |
| Voertuigidentificatienummer | VLUG8X40009136473 |
| Asconfiguratie | 8x4 |
| Aantal assen | 4 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 343.388 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Vermogen | 309 kW (420 PK) |
| Max. gewicht | 32.000 kg |
| Laadgewicht | 17.760 kg |
| Ledig gewicht | 14.240 kg |
| Lengte | 1.015 cm |
| Accessoires |
Aanhangwagenkoppeling ABS Airconditioning Cruise control Dubbele banden Elektrisch bedienbare ramen PTO Radio/CD speler Trekhaak Vangmuil Verstralers Zonneklep |