| Budowa | Dźwig samochodowy |
|---|---|
| Rok | 2002 |
| Id | TR1760 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | YV2J4DME52A543465 |
| Konfiguracja osi | 6x6 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 313.928 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 3 |
| Władza | 279 kW (380 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 12.100 kg |
| Waga | 13.900 kg |