| Cena | € 19.500,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2003 |
| Id | TR1766 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | VF644ACA000005633 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 258.207 km |
| Paliwo | Inne |
| Klasa emisji | Euro 3 |
| Władza | 160 kW (218 PK) |
| Waga brutto | 11.990 kg |
| Nośność | 4.311 kg |
| Waga | 7.679 kg |