| Prijs | € 19.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Kraanwagen |
| Bouwjaar | 2003 |
| Id | TR1766 |
| Voertuigidentificatienummer | VF644ACA000005633 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 258.207 km |
| Brandstof | Overig |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Vermogen | 160 kW (218 PK) |
| Max. gewicht | 11.990 kg |
| Laadgewicht | 4.311 kg |
| Ledig gewicht | 7.679 kg |