| Price | € 19.500,- |
|---|---|
| Construction | Crane |
| Year | 2003 |
| Id | TR1766 |
| Vehicle identification number | VF644ACA000005633 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 258.207 km |
| Fuel | Other |
| Emissionclass | Euro 3 |
| Power | 160 kW (218 PK) |
| Gross weight | 11.990 kg |
| Load capacity | 4.311 kg |
| Weight | 7.679 kg |