| Opbouw | Gesloten bak |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Id | TR1733 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 426.629 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 154 kW (210 PK) |
| Max. gewicht | 11.990 kg |
| Laadgewicht | 4.634 kg |
| Ledig gewicht | 7.456 kg |
| Lengte | 925 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Opbouw lengte | 742 cm |
| Opbouw breedte | 248 cm |
| Opbouw hoogte | 261 cm |
| Accessoires |
Automaat Dubbele banden Laadklep |