| Price | € 14.950,- |
|---|---|
| Construction | Low loader |
| Year | 1993 |
| Id | TR1823 |
| Vehicle identification number | P010354 |
| Axle count | 3 |
| Fuel | Other |
| Gross weight | 28.000 kg |
| Load capacity | 21.780 kg |
| Weight | 6.220 kg |
| Length | 1 cm |
| Width | 249 cm |
| Accessories |
Leaf spring suspension |