| Prijs | € 14.950,- |
|---|---|
| Opbouw | Dieplader |
| Bouwjaar | 1993 |
| Id | TR1823 |
| Voertuigidentificatienummer | P010354 |
| Aantal assen | 3 |
| Brandstof | Overig |
| Max. gewicht | 28.000 kg |
| Laadgewicht | 21.780 kg |
| Ledig gewicht | 6.220 kg |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 249 cm |
| Accessoires |
Bladvering |