| Budowa | Standardowy ciągnik |
|---|---|
| Rok | 2016 |
| Id | TR1494 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WMA06XZZ3GP080021 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 657.940 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 324 kW (440 PK) |
| Waga brutto | 19.000 kg |
| Nośność | 10.997 kg |
| Waga | 8.003 kg |