| Opbouw | Standaard trekker |
|---|---|
| Bouwjaar | 2016 |
| Id | TR1494 |
| Voertuigidentificatienummer | WMA06XZZ3GP080021 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 657.940 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 324 kW (440 PK) |
| Max. gewicht | 19.000 kg |
| Laadgewicht | 10.997 kg |
| Ledig gewicht | 8.003 kg |
| Accessoires |
ABS Automaat Centrale deurvergrendeling Dakspoiler Differentieelblokkering Dubbele banden Dubbele brandstoftank Elektrisch verstelbare buitenspiegels Kiphydrauliek Koelkast PTO Slaapcabine Spoilers Versterkte motorrem Zonneklep |