| Cena | € 21.950,- |
|---|---|
| Budowa | Plandeka |
| Rok | 2014 |
| Id | TR1821 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | YV2VH70C8EB681298 |
| Konfiguracja osi | 6x2 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 589.609 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 221 kW (300 PK) |
| Waga brutto | 26.000 kg |
| Nośność | 13.784 kg |
| Waga | 12.215 kg |
| Budowa Długość | 830 cm |
| Budowa Szerokość | 248 cm |
| Budowa Wysokość | 251 cm |