| Opbouw | Kraanwagen |
|---|---|
| Bouwjaar | 2007 |
| Id | TR1687 |
| Voertuigidentificatienummer | YV2JS02D57B450245 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 576.324 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Vermogen | 324 kW (440 PK) |
| Max. gewicht | 26.000 kg |
| Laadgewicht | 10.670 kg |
| Ledig gewicht | 15.330 kg |