| Prijs | € 11.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Standaard trekker |
| Bouwjaar | 2011 |
| Id | TR1768 |
| Voertuigidentificatienummer | WMA06XZZ0BW150542 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 710.372 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 324 kW (440 PK) |
| Max. gewicht | 19.000 kg |
| Laadgewicht | 11.825 kg |
| Ledig gewicht | 7.175 kg |
| Accessoires |
Automaat Dubbele banden Slaapcabine |