| Opbouw | Standaard trekker |
|---|---|
| Bouwjaar | 2007 |
| Id | TR1775 |
| Voertuigidentificatienummer | WMAN14ZZ87Y181620 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Vermogen | 177 kW (240 PK) |
| Max. gewicht | 11.990 kg |
| Laadgewicht | 7.715 kg |
| Ledig gewicht | 4.275 kg |
| Lengte | 580 cm |
| Breedte | 240 cm |
| Accessoires |
Automaat Dubbele banden Slaapcabine |