| Budowa | Standardowy ciągnik |
|---|---|
| Rok | 2007 |
| Id | TR1775 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WMAN14ZZ87Y181620 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 4 |
| Władza | 177 kW (240 PK) |
| Waga brutto | 11.990 kg |
| Nośność | 7.715 kg |
| Waga | 4.275 kg |
| Długość | 580 cm |
| Szerokość | 240 cm |