| Cena | € 11.500,- |
|---|---|
| Budowa | Standardowy ciągnik |
| Rok | 2011 |
| Id | TR1768 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WMA06XZZ0BW150542 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 710.372 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 324 kW (440 PK) |
| Waga brutto | 19.000 kg |
| Nośność | 11.825 kg |
| Waga | 7.175 kg |