| Opbouw | Standaard trekker |
|---|---|
| Bouwjaar | 2011 |
| Id | TR1814 |
| Voertuigidentificatienummer | WDB9340821L570605 |
| Asconfiguratie | 4x4 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Semi-automaat |
| Tellerstand | 191.262 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 302 kW (410 PK) |
| Max. gewicht | 19.250 kg |
| Laadgewicht | 11.095 kg |
| Ledig gewicht | 8.155 kg |
| Accessoires |
All wheel drive Dubbele banden |