| Price | € 5.950,- |
|---|---|
| Construction | Box body |
| Year | 2005 |
| Id | TR1563 |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 128.622 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 3 |
| Power | 132 kW (180 PK) |
| Gross weight | 8.600 kg |
| Load capacity | 2.585 kg |
| Weight | 6.015 kg |
| Length | 517 cm |
| Width | 210 cm |
| Height | 231 cm |
| Construction length | 517 cm |
| Construction width | 210 cm |
| Construction height | 231 cm |