| Cena | € 5.950,- |
|---|---|
| Budowa | Zamknięta skrzynia |
| Rok | 2005 |
| Id | TR1563 |
| Transmisja | Podręcznik |
| Przebieg | 128.622 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 3 |
| Władza | 132 kW (180 PK) |
| Waga brutto | 8.600 kg |
| Nośność | 2.585 kg |
| Waga | 6.015 kg |
| Długość | 517 cm |
| Szerokość | 210 cm |
| Wysokość | 231 cm |
| Budowa Długość | 517 cm |
| Budowa Szerokość | 210 cm |
| Budowa Wysokość | 231 cm |