| Prijs | € 5.950,- |
|---|---|
| Opbouw | Gesloten bak |
| Bouwjaar | 2005 |
| Id | TR1563 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Tellerstand | 128.622 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Vermogen | 132 kW (180 PK) |
| Max. gewicht | 8.600 kg |
| Laadgewicht | 2.585 kg |
| Ledig gewicht | 6.015 kg |
| Lengte | 517 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 231 cm |
| Opbouw lengte | 517 cm |
| Opbouw breedte | 210 cm |
| Opbouw hoogte | 231 cm |