| Construction | Refrigerated/freezer transport |
|---|---|
| Year | 2006 |
| Id | TR1749 |
| Vehicle identification number | WSM00000002001318 |
| Axle count | 2 |
| Fuel | Other |
| Gross weight | 33.000 kg |
| Load capacity | 23.880 kg |
| Weight | 9.120 kg |
| Length | 1.220 cm |
| Width | 260 cm |
| Construction length | 1.164 cm |
| Construction width | 249 cm |
| Construction height | 249 cm |
| Accessories |
Tail lift |