| Budowa | Chłodnie |
|---|---|
| Rok | 2006 |
| Id | TR1749 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WSM00000002001318 |
| Liczba osi | 2 |
| Paliwo | Inne |
| Waga brutto | 33.000 kg |
| Nośność | 23.880 kg |
| Waga | 9.120 kg |
| Długość | 1.220 cm |
| Szerokość | 260 cm |
| Budowa Długość | 1.164 cm |
| Budowa Szerokość | 249 cm |
| Budowa Wysokość | 249 cm |