| Opbouw | Koel-vriestransport |
|---|---|
| Bouwjaar | 2006 |
| Id | TR1749 |
| Voertuigidentificatienummer | WSM00000002001318 |
| Aantal assen | 2 |
| Brandstof | Overig |
| Max. gewicht | 33.000 kg |
| Laadgewicht | 23.880 kg |
| Ledig gewicht | 9.120 kg |
| Lengte | 1.220 cm |
| Breedte | 260 cm |
| Opbouw lengte | 1.164 cm |
| Opbouw breedte | 249 cm |
| Opbouw hoogte | 249 cm |
| Accessoires |
Laadklep |