| Price | € 16.950,- |
|---|---|
| Construction | Standard tractor |
| Year | 2019 |
| Id | TR1561 |
| Vehicle identification number | WJMM62AS40C398515 |
| Axle configuration | 4x2 |
| Axle count | 2 |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 708.216 km |
| Fuel | Diesel |
| Emissionclass | Euro 6 |
| Power | 309 kW (420 PK) |
| Gross weight | 19.000 kg |
| Load capacity | 10.711 kg |
| Weight | 8.289 kg |
| Length | 627 cm |
| Width | 255 cm |
| Accessories |
Automatic Sleeper cab |