| Cena | € 16.950,- |
|---|---|
| Budowa | Standardowy ciągnik |
| Rok | 2019 |
| Id | TR1561 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WJMM62AS40C398515 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 708.216 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 309 kW (420 PK) |
| Waga brutto | 19.000 kg |
| Nośność | 10.711 kg |
| Waga | 8.289 kg |
| Długość | 627 cm |
| Szerokość | 255 cm |