| Prijs | € 16.950,- |
|---|---|
| Opbouw | Standaard trekker |
| Bouwjaar | 2019 |
| Id | TR1561 |
| Voertuigidentificatienummer | WJMM62AS40C398515 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 708.216 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 309 kW (420 PK) |
| Max. gewicht | 19.000 kg |
| Laadgewicht | 10.711 kg |
| Ledig gewicht | 8.289 kg |
| Lengte | 627 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Accessoires |
Automaat Slaapcabine |